Matura nie tylko dla szkolniaków - możesz ją zdawać w każdym wieku!!

Jeśli jesteś osobą dorosłą, pracujesz i masz mnóstwo obowiązków, a mimo to chcesz dobrze przygotować się do matury - ta oferta jest dla Ciebie! Proponujemy kurs maturalny dla osób dorosłych, z uzględnieniem ich potrzeb, ograniczeń czasowych i zazwyczaj długiej przerwy w nauce. 

Matura dla dorosłych Abiturient Kraków - to oferta, która sprawdza się już od siedmiu lat. W tym czasie doprowadziliśmy bezpiecznie do egzaminów ponad sto osób! Przyjeżdżali do nas podopieczni z Krakowa i okolic, z Zakopanego, Nowego Targu i Tarnowa - dzięki naszym elastycznym terminom mogli z powodzeniem uczestniczyć w kursie. Każdy z nich dzięki nam uwierzył w siebie, pokonał barierę lęku przed nauką, a nawet odkrył nowe pasje. 

Nie obawiaj się, że Twoje umiejętności nie wystarczą do zdania matury - jesteśmy specjalistami, którzy zawsze w porę odkrywają braki i pomogą Ci we wszystkim. Wymagamy przy tym solidnej pracy, abyś mógł z ufnością w maju wykazać swoje możliwości na tym ważnym egzaminie.

Nie obawiaj się także przeszkód wynikających z wieku i przerwy w nauce - nasi najstarsi podopieczni mają powyżej 60 roku życia i z powodzeniem zakończyli maturalną sesję, zaskakując niejednokrotnie siebie samych!:)

 • Zajęcia indywidualne

  Uczysz się indywidualnie, nauczyciel jest w stanie poświęcić Ci odpowiednią ilość czasu.

  Twoja nauka jest efektywna!

 • Elastyczne
  terminy zajęć

  Terminy zajęć ustalane są zgodnie z wymaganiami każdego kursanta.

  Zawsze jesteś w stanie znaleźć odpowiedni termin!

 • Płatność miesięczna

  Nie wymagamy płatności za cały kurs z góry. Płacisz raz w miesiącu. Jeżeli w trakcie trwania kursu zdecydujesz się przestać chodzić - nie tracisz pieniędzy!

Szybki kontakt

12 356 51 51

502 257 027

Zapisy online

Zapisz się!

Aktualności

Odliczamy do matury

Miejsca na lekcje z chemii grupowe i indywidualne w roku szkolnym 2017/2018 zostały wyczerpane.

Trwa rezerwacja miejsc na zajęcia indywidualne u Roberta M. Walasa od maja 2018 oraz rezerwacja miejsc w grupach od września 2018.

Dysponujemy ostatnimi terminami z pozostałych przedmiotów. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny - 502257027

więcej